Terminai, sąlygos

1. Užsakymai priimami tik internetu, atskirais atvejais, jei tai reikalinga darbui suderinti, galime atvykti pas klientą.
2.Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus, darbovietę.

3.Pristatymo kaina Lietuvoje paskaičiuojama pasirinkus pristatymo būdą, vietovę.
Užsakant daugiau nei vieną prekę – pristatymo mokestis yra priskaičiuojamas papildomai už kiekvieną vienetą pagal prisidedantį svorį, tūrį.
Esant nepakankamam užsakomų prekių likučiui , pristatymo laikas gali kisti. Apie pristatymo laiko kitimą visuomet pranešame klientui.

4.Prekės, kurios gaminamos pagal specialų užsakymą, virtualios prekės – parduodamos pagal atskiras sutartis su klientais ir el. parduotuvėje galima tik užklausti dėl šių prekių ar paslaugų. Šių prekių kainos, terminai, pristatymo sąlygos aptariamos sutartyse.

5.Prekės, kurios parduodamos pagamintos – Lietuvoje pristatome per 1-3 d.d. po apmokėjimo gavimo. Prekės, kurios gaminamos pagal užsakymą- pagaminamos ir pristatomos per 5 -10d.d.(žr.4 punktą)

6.Užsakytos prekės pristatomos per kurjerių tarnybą paštomatus. Klaipėdoje, dar galima pasirinkti vietinį pristatymą. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir adresą laukelyje, pasirinkite „Siųsti kitu adresu“, taip pat galite papildomą informaciją nurodyti laukelyje „Užsakymo pastabos“.

7.Klientas turi teisę grąžinti nekokybišką prekę originalioje pakuotėje per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.
8.Pinigai už prekes į kliento sąskaitą grąžinami per 14 darbo dienų nuo tos dienos, kai grąžinama prekė pasiekia idejosreklamai.lt.
9.Visos išlaidos susijusios su prekės grąžinimu arba prekės pakeitimu yra apmokamos pirkėjo.
10.Visus iškilusius klausimus užduokite „Idėjos reklamai“, UAB kontaktais.